قفسه فروشگاهی | قفسه بندی فروشگاهی | تهران شلف | قفسه فروشگاهی حبوباتی دیواری


 صنابع قفسه بندی تهران شلف عرضه کننده انواع قفسه فروشگاهی آجیل ، قفسه فروشگاهی خشکبار و قفسه فروشگاهی حبوبات در ابعاد مختلف و قابل سفارش میباشد .

کفی قفسه حبوباتی به دو صورت کفی حبوباتی فلزی و کفی حبوباتی شیشه خور تولید می شوند.هر دو نوع کفی حبوباتی نیز خود به حالت های کفی حبوباتی یک قسمته، کفی حبوباتی دو قسمته ، کفی حبوباتی سه قسمته و کفی حبوباتی چهار قسمته تولید می شوند.

این کفی حبوباتی مناسب انواع حبوبات و خشکبار و آجیل می باشند.ضخامت کفی حبوباتی 0/7 میلیمتر می باشد و رنگ آن از نوع کوره ای الکتروستاتیک می باشد.

ابعاد کفی حبوباتی فلزی : طول 95 ، عرض 35 ، ارتفاع 30 سانتیمتر

ابعاد کفی حبوباتی شیشه خور: طول 90 ، عرض 35 ، ارتفاع 30 سانتیمتر

 ست قفسه حبوباتی به دو صورت دیواری و خودایست در فروشگاه تهران شلف عرضه می گردد.

جهت اطلاع از قیمت قفسه فروشگاهی آجیل ، خشکبار و حبوبات  و سایر انواع قفسه بندی فروشگاهی با همکاران ما در شرکت تهران شلف تماس حاصل فرمایید.تهران شلف
چرا قفسه بندی فروشگاهی تهران شلف؟

صنایع قفسه بندی تهران شلف با اتکاء به پرسنل متخصص خود و تکنولوژی های روز صنعت قفسه بندی ، یکی از فعالترین شرکت ها در زمینه صنایع قفسه بندی در ایران میباشد . ارائه انواع قفسه فروشگاهی زیبا و با کیفیت و ارائه خدمات قفسه بندی حرفه ای همراه با قیمت های منصفانه و دارابودن استاندارد های روز دنیا ، تهران شلف را به یکی از برند های معتبر بازار تبدیل نموده است.تهران شلف فروشنده انواع قفسه فروشگاهی ، قفسه صنعتی و تجهیزات فروشگاهی استاندارد و با کیفیت میباشد .

جهت سفارش قفسه و دریافت پایین ترین قیمت روز قفسه فروشگاهی با ما تماس حاصل فرمایید