قفسه فروشگاهی | قفسه بندی فروشگاهی | تهران شلف | قفسه فروشگاهی یک طرفه دیواری


فروش و عرضه قفسه فروشگاهی یکطرفه دیواری در ابعاد و رنگ های مختلف .قفسه فروشگاهی دیواری یکی از انواع قفسه فروشگاهی بوده و در فروشگاهها و هایپرمارکت های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.تعداد طبقات و ضخامت ورق کفی ها و رنگ قفسه فروشگاهی دیواری قابل سفارش میباشد.

قفسه های فروشگاهی دیواری در دو مدل طرح قدیم (قفسه سوپر مارکتی) و طرح جدید ( قفسه هایپرمارکتی) تولید می شوند.هر دو قفسه مناسب انواع فروشگاهها و سوپر مارکت ها می باشند و در طول ، عمق و ارتفاع های مختلفی تولید می شوند.

طول قفسه فروشگاهی دیواری طرح جدید 50،70،90 سانتیمتر و عمق آن 20،25،30،35،40 سانتیمتر می باشد.این قفسه فروشگاهی دارای 2 پل تقویتی در زیر صفحات می باشد و تا 70 کیلوگرم بار را در هرطبقه تحمل می کند.همچنین قابلیت نصب حفاظ و لیبل بر روی صفحات این قفسه وجود دارد.

نوع دیگر قفسه فروشگاهی دیواری،قفسه فروشگاهی طرح قدیم یا به اصطلاح قفسه فروشگاهی سوپر مارکتی می باشد.طول قفسه فروشگاهی دیواری طرح قدیم 55،70،80،95 سانتیمتر و عمق آن 20،25،30،40 سانتیمتر می باشد و قابلیت تحمل وزن تا 50 کیلوگرم در هرطبقه را دارا می باشد.

 تهران شلف
چرا قفسه بندی فروشگاهی تهران شلف؟

صنایع قفسه بندی تهران شلف با اتکاء به پرسنل متخصص خود و تکنولوژی های روز صنعت قفسه بندی ، یکی از فعالترین شرکت ها در زمینه صنایع قفسه بندی در ایران میباشد . ارائه انواع قفسه فروشگاهی زیبا و با کیفیت و ارائه خدمات قفسه بندی حرفه ای همراه با قیمت های منصفانه و دارابودن استاندارد های روز دنیا ، تهران شلف را به یکی از برند های معتبر بازار تبدیل نموده است.تهران شلف فروشنده انواع قفسه فروشگاهی ، قفسه صنعتی و تجهیزات فروشگاهی استاندارد و با کیفیت میباشد .

جهت سفارش قفسه و دریافت پایین ترین قیمت روز قفسه فروشگاهی با ما تماس حاصل فرمایید