قفسه فروشگاهی | قفسه بندی فروشگاهی | تهران شلف | قفسه هایپری دو طرفه


صنایع قفسه بندی تهران شلف عرضه کننده با کیفیت ترین انواع قفسه هایپری میباشد . قفسه هایپری دوطرفه نوعی دیگر از انواع قفسه هایپری تهران شلف میباشد که در ابعاد و طبقات مختلف قابل سفارش میباشد.

قفسه فروشگاهی دوطرفه یکی از انواع قفسه فروشگاهی محبوب می باشد که مناسب انواع فروشگاهها و سوپرمارکت ها است.این نوع قفسه ها مناسب فروشگاههای بزرگ است که نیاز دارند تا وسط فضای فروشگاه را نیز قفسه بندی کنند.قفسه فروشگاهی وسط فروشگاهی در طول و ارتفاع و عمق های مختلف و استاندار تولید می شود.ارتفاع این قفسه ها در نوع طرح جدید آن 145،175،210،240 سانتیمتربا عمق های 20،25،30،35،40 سانتیمتر و طول های 50،70،90 سانتیمتر و در نوع طرح قدیم آن در ارتفاع های 160،190،220،245 سانتیمتر با عمق های 20،25،30،40 سانتیمتر و طول های 55،70،80،95 سانتیمتر تولید می شوند.

 

میزان تحمل بار در هرطبقه از قفسه فروشگاهی دوطرفه تا 50 کیلوگرم بر روی هر صفحه برای مدل طرح قدیم و تا 70 کیلوگرم بر روی هر صفحه برای مدل طرح جدید می باشد.

 

جهت استعلام قیمت روز قفسه بندی هایپری دوطرفه با ما تماس حاصل فرمایید.تهران شلف
چرا قفسه بندی فروشگاهی تهران شلف؟

صنایع قفسه بندی تهران شلف با اتکاء به پرسنل متخصص خود و تکنولوژی های روز صنعت قفسه بندی ، یکی از فعالترین شرکت ها در زمینه صنایع قفسه بندی در ایران میباشد . ارائه انواع قفسه فروشگاهی زیبا و با کیفیت و ارائه خدمات قفسه بندی حرفه ای همراه با قیمت های منصفانه و دارابودن استاندارد های روز دنیا ، تهران شلف را به یکی از برند های معتبر بازار تبدیل نموده است.تهران شلف فروشنده انواع قفسه فروشگاهی ، قفسه صنعتی و تجهیزات فروشگاهی استاندارد و با کیفیت میباشد .

جهت سفارش قفسه و دریافت پایین ترین قیمت روز قفسه فروشگاهی با ما تماس حاصل فرمایید