قفسه فروشگاهی | قفسه بندی فروشگاهی | تهران شلف | قفسه هایپرمارکتی


 تهران شلف عرضه کننده انواع قفسه هایپری یک طرفه ، قفسه هایپری دو طرفه ، قفسه هایپری گرد و قفسه هایپری توری وسط فروشگاهی در ابعاد قابل سفارش میباشد . قفسه هایپری تهران شلف دارای استاندارهای روز دنبا بوده و از کیفیت بالایی برخوردار میباشد.

این قفسه ها مناسب انواع فروشگاهها ، سوپرمارکت ها و هایپر مارکت ها می باشد.در قفسه فروشگاهی هایپرمارکتی بر خلاف طرح قدیم قفسه فروشگاهی ، امکان نصب لیبل و حفاظ جهت ممانعت از سقوط اشیا از بالای قفسه وجود دارد.صفحه قفسه فروشگاهی هایپری مارکتی از ورق با ضخامت 0/7 میلیمتر درست شده و با پل تقویتی نیز تقویت شده است.به همین دلیل این صفحه ها از استحکام بالایی برخوردار هستند و تا 70 کیلوگرم بار در هر طبقه را می توانند تحمل کنند.

رنگ قفسه فروشگاهی هایپر مارکتی از نوع کوره ای الکتروستاتیک می باشد.

قفسه فروشگاهی هایپر مارکتی در ابعاد استاندار تولید می شوند.

ابعاد قفسه فروشگاهی هایپرمارکتی از این قرار است.

طول قفسه فروشگاهی هایپرمارکتی : 50 ، 70 ، 90 سانتیمتر

عمق قفسه فروشگاهی هایپرمارکتی : 20 ، 25 ، 30 ، 35 ، 40 سانتیمتر

ارتفاع قفسه فروشگاهی هایپرمارکتی : 145 ،175 ، 210 ، 240 سانتیمتر

جهت اطلاع از قیمت انواع قفسه هایپری با ما تماس حاصل فرمایید.تهران شلف
چرا قفسه بندی فروشگاهی تهران شلف؟

صنایع قفسه بندی تهران شلف با اتکاء به پرسنل متخصص خود و تکنولوژی های روز صنعت قفسه بندی ، یکی از فعالترین شرکت ها در زمینه صنایع قفسه بندی در ایران میباشد . ارائه انواع قفسه فروشگاهی زیبا و با کیفیت و ارائه خدمات قفسه بندی حرفه ای همراه با قیمت های منصفانه و دارابودن استاندارد های روز دنیا ، تهران شلف را به یکی از برند های معتبر بازار تبدیل نموده است.تهران شلف فروشنده انواع قفسه فروشگاهی ، قفسه صنعتی و تجهیزات فروشگاهی استاندارد و با کیفیت میباشد .

جهت سفارش قفسه و دریافت پایین ترین قیمت روز قفسه فروشگاهی با ما تماس حاصل فرمایید